KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252949
nr 1425 2949
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Landskap, Monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 30x37
Utrop:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:28:33
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg